SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

DORADZTWO

Zajrzyj na naszego bloga!

NEWSLETTER

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje na temat naszej oferty szkoleniowej?

Wpisz poniżej swój adres e-mail.

KALENDARZ SZKOLEŃ

»

11/2017

Nd Pn Wt Śr Czw Pt So
1234
571011
121718
19222425
26
27
 

Polityka Cookies

(22) 845 52 53

szkolenia@jgt.pl

START
O FIRMIE
KLIENCI
REFERENCJE
GALERIE
KONTAKT
Strona główna  »   O firmie

Doświadczenie

Firma J.G.Training prowadzi działalność szkoleniową od stycznia 2004 roku.

Z naszych usług skorzystało dotychczas 3700 różnych firm i instytucji,  w sumie w latach 2004 - 2015 przeszkoliliśmy ponad 18,5 tys. osób.

Obszary, w których się specjalizujemy

Stale realizujemy szkolenia otwarte oraz liczne szkolenia zamknięte. Specjalizujemy się w tematyce związanej z prawem budowlanym, prawem ochrony środowiska, prawem zamówień publicznych, prawem celnym, logistyką i transportem, windykacją należności, zawieraniem umów w obrocie gospodarczym.

Od kilku lat realizujemy projekty w zakresie wymienionych wyżej obszarów. W ramach każdej dziedziny tematycznej współpracujemy z grupą sprawdzonych ekspertów. Są to osoby z bardzo dużą wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Wykładowcy - eksperci

Stale współpracujemy w grupą ponad 30 ekspertów - wykładowców. Wśród naszych trenerów są m.in: pracownicy Ministerstwa Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Inspektoratów Ochrony Środowiska, Biura do Spraw Substancji i Preparatów Chemicznych, Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Sprawiedliwości, sędziowie sądów rejonowych a także wielu niezależnych ekspertów i doradców specjalizujących się w różnych dziedzinach wiedzy, m.in. eksperci z zakresu prawa celnego, logistyki, prawa budowlanego, zamówień publicznych, ochrony środowiska, funduszy unijnych - są to najczęściej prawnicy, inżynierowie, architekci, niezależni konsultanci specjalizujący się w określonych obszarach tematycznych.

Skuteczne metody szkoleniowe i przyjazna atmosfera zajęć

Szkolenia odbywają się najczęściej w kameralnych grupach (od kilku do kilkunastu osób). Zajęcia mają charakter praktyczny i odbywają się przy aktywnym udziale uczestników. Kameralne grupy sprzyjają zadawaniu pytań, prowadzeniu dyskusji, przedstawianiu konkretnych problemów z własnej praktyki, które następnie analizowane są na forum.

Metody stosowane podczas szkoleń:

  • wykład w oparciu o liczne przykłady praktyczne,
  • analiza przypadków,
  • ćwiczenia i zadania do rozwiązania,
  • dyskusja i omawianie przykładów z praktyki zawodowej uczestników,
  • omawianie sytuacji problemowych i propozycje rozwiązań do zastosowania w praktyce.


Kontrola jakości

Stale monitorujemy jakość naszych usług. Służą temu ankiety satysfakcji wypełniane bezpośrednio po szkoleniu przez Klientów, rozmowy z uczestnikami  a także ocena dokonywana przez naszych pracowników w trakcie szkolenia.

Bardzo starannie wybieramy ekspertów, którzy prowadzą nasze szkolenia. Zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę, ale także na umiejętność jej przekazania, gotowość dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętność analizowania na bieżąco przykładów podawanych przez uczestników szkoleń.

Starannie wybieramy miejsca, w których organizujmy nasze szkolenia. Bierzemy pod uwagę komfort prowadzenia zajęć, lokalizację, możliwości noclegowe, jakość wyżywienia.

Ściśle przestrzegamy procedur związanych z kontrolą jakości. Podejmowane w tym zakresie działania pozwalają nam udoskonalać ofertę pod względem merytorycznym a także pozamerytorycznym.

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas potwierdzeniem, że nasze działania przynoszą zakładane efekty.

Lista referencyjna dostępna jest w zakładce Referencje.

Lista zrealizowanych projektów szkoleń zamkniętych znajduje się w zakładce Szkolenia zamknięte.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00400/2005.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Stosujemy zasady Standardu Usługi Szkoleniowej zalecane przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.