Szkolenia zamknięte

Szkolenia in company - dopasowane do potrzeb Twojej organizacji

Jeśli zastanawiają się Państwo nad realizacją szkolenia zamkniętego, dla grupy pracowników - zapraszamy do kontaktu z nami:

  • przedstawimy możliwości
  • porozmawiamy o Państwa zapotrzebowaniu
  • przygotujemy ofertę.

Prosimy o kontakt mailowy: projekty@jgt.pl 
Można również skorzystać z formularza poniżej:

Zapytaj o termin tego szkolenia

Pokaż informację o przetwarzaniu danych

>

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie. Administratorem danych jest J.G.Training Jadwiga Gwóźdź (ul. Olesińska 21, 02-548 Warszawa, 22 / 880 06 25, jagoda.gwozdz@jgt.pl). Dane są przetwarzane w celu realizacji umowy szkolenia, wypełnienia obowiązków prawnych, realizowania prawnie uzasadnionych interesów (np. dochodzenie roszczeń), a także - w przypadku wyrażenia zgody – w celu realizacji działań marketingowych. Dane są przetwarzane do momentu zakończenia współpracy, ustania obowiązku prawnego, ustania prawnie uzasadnionych interesów Administratora lub do wycofania zgody. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi na rzecz J.G.Training na podstawie umów – np. biuro księgowe. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, żądania przeniesienia danych do innego administratora, wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, wycofania zgody w każdej chwili na przetwarzanie danych na potrzeby marketingu bezpośredniego, co będzie skutkować zaprzestaniem przetwarzania Państwa danych w tym celu.

Szkolenia zamknięte

Szkolenia prawne

Szkolenia zamknięte w obszarów prawnych są ukierunkowane na pomoc w rozwiązaniu rzeczywistych problemów w sferze działalności Klienta. Dlatego pierwszym i bardzo ważnym etapem jest analiza potrzeb szkoleniowych. Właściwa diagnoza pozwala na uzyskanie optymalnej efektywności szkolenia.

Na tym etapie wspólnie z Klientem określamy oczekiwany zakres programowy szkolenia, poziom zaawansowania uczestników, cel zajęć i efekt jaki powinien zostać uzyskany.

Możliwość dopasowania szkolenia do potrzeb organizacji i do potrzeb poszczegónych uczestników, to niewątpliwie jedna z najważniejszych zalet przy realizacji szkolenia zamkniętego. Elastyczność odnosi się również do pozamerytorycznych elementów szkolenia. Szkolenie zamknięte może być przeprowadzone w siedzibie Klienta lub w innym dowolnie wybranym miejscu, w dogodnym dla zamawiającego terminie.

Na Państwa życzenie zajmiemy się także logistyczną stroną projektu. Jeśli jest takie zapotrzebowanie - zaproponujemy odpowiednią salę szkoleniową (w wybranej lokalizacji), zarezerwujemy noclegi dla uczestników, dopilnujemy kwestii związanych z cateringiem, zadbamy o uatrakcyjnienie czasu wolnego, itp.

Szkolenia miękkie - rozwój kompetencji osobistych i umiejętności

Przy realizacji szkoleń zamkniętych z obszarów miękkich kładziemy nacisk na diagnozę luk kompetencyjnych w zestawieniu z celami organizacji.

Szkolenia realizujemy równolegle na trzech poziomach:

  • teoretycznym (przekazywanie/nabywanie wiedzy),
  • praktycznym (kształtowanie/rozwijanie umiejętności),
  • oraz na poziomie indywidualnych kompetencji (rozpoznawanie predyspozycji).

Scenariusze ćwiczeń podczas szkoleń każdorazowo dotyczą rzeczywistości Klienta i są zestawiane z celami organizacji.

Przed szkoleniami (na życzenie) przeprowadzamy wywiady i przygotowujemy matrycę sytuacji problemowej / trudnej, którą również prezentujemy Klientowi. Niejednokrotnie matryca jest narzędziem wspomagającym planowanie działań w obszarze HR. W miarę możliwości pracujemy na modelach kompetencyjnych, którymi na co dzień posługuje się Klient.

Przygotowujemy działania follow up (mentoring, coaching – w różnych formach i zakresach).

Szkolenia realizujemy w języku polskim i angielskim.

Opiekun szkolenia jest do dyspozycji Klienta przez całość trwania projektu i po jego zakończeniu. Opiekun odpowiada m.in. za naknajlepsze dopasowanie trenera prowadzącego szkolenie oraz całego projektu do oczekiwań Klienta.

Przy realizacji szkoleń miękkich - każdy z naszych trenerów jest do dyspozycji (w kontekście udzielania dodatkowych wyjaśnień, wskazówek, odpowiedzi na pytania) przez 30 dni po zakończeniu szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wybrane referencje ze szkoleń zamkniętych

XYLEM WATER SOLUTIONS

Wysoko oceniamy wiedzę trenera i sposób prowadzenia szkolenia. (...) Polecamy J.G.Training jako firmę, która świadczy usługi na wysokim poziomie.

Zobacz więcej >>>
Zespół Szkół Chemicznych im. Ignacego Łukasiewicza

Szkolenie zostało ocenione bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. (...) Polecamy firmę J.G.Training jako solidnego partnera biznesowego.

Zobacz więcej >>>
ABC Colorex Sp. z o.o.

Na szczególną uwagę zasługuje świetnie poprowadzenie szkolenia przez trenera, który wykazał bardzo wysoki poziom przygotowania.

Zobacz więcej >>>
Plastica Sp. z. o.o.

Prowadzący przygotował materiał zgodnie z naszymi oczekiwaniami, przywołał wiele przykładów i odnosił się do przepisów prawa pracy i orzeczeń sądowych.

Zobacz więcej >>>
H.CEGIELSKI - POZNAŃ S.A

Współpraca z firmą J.G.Training (...) przebiegała niezwykle sprawnie, a ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz elastyczność (...) były godne podziwu.

Zobacz więcej >>>
Atalian FM Services

Zarówno część merytoryczna, jak i sama organizacja szkolenia zostały zrealizowane profesjonalnie i z dbałością o szczegóły.

Zobacz więcej >>>
Trakcja System Sp. z o.o.

Program szkolenia, o bogatej zawartości merytorycznej, został dostosowany do naszych potrzeb. Wiedza i doświadczenie trenera oraz sposób przekazania wiedzy został wysoko oceniony przez uczestników szkolenia.

Zobacz więcej >>>

Opinie naszych klientów

Mała, różnorodna i otwarta na współpracę grupa uczestników. Wykładowca P. Monika bardzo uważna, otwarta na dialog, wspierająca, udzielająca na bieżąco informacji zwrotnej/wskazówki.

Uczestnik szkolenia z Inteligencji emocjonalnej

Spokój prowadzącej i odpowiednie tempo szkolenia mimo dużego zakresu materiału. Odpowiedzi na pytania świadczące o gigantycznej wiedzy i wysokich umiejętnościach miękkich
 

Uczestnik szkolenia z Funduszy unijnych

Uczestniczyłam w szkoleniu dotyczącym obsługi LinkedIna. Miesiąc po wdrożeniu wskazówek od prowadzącej, zyskałam pierwszego klienta z tego źródła. To najlepszy dowód, że wiedza ze szkolenia sprawdziła się w praktyce.

Uczestnik szkolenia z LinkedIn

Trenerka jest praktykiem i sama sobą prezentuje wszystko to, o czym mówi na szkoleniu, jej sposób mówienia, artykulacji, intonacji dokładnie pokazują jak powinna wyglądać prawidłowa emisja głosu. Do tego ma dużą wiedzę w tym temacie i jest bardzo sympatyczną osobą, która potrafi się fajnie dopasować do grupy i zadbać o miłą atmosferę podczas całego warsztatu. Doceniam też bardzo dobrą organizację samego warsztatu, sali oraz kontakt i pomocność Pani Justyny.

Uczestnik szkolenia z Wystąpień publicznych

Prowadzący szkolenie bardzo dobrze przygotowany, szkolenie w przystępny i zrozumiały sposób przeprowadzone. Jednym słowem super.

Uczestnik szkolenia z Postępowania egzekucyjnego w administracji

Nieszablonowe podejście do tematu. Poruszenie dużej ilości trudnych zagadnień oraz rzetelne odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania. Poza wysokim podmiotem merytorycznym, super sposób prowadzenia - prowadząca ma predyspozycje, aby ciekawie prowadzić szkolenie, przekazywać wiedzę.

Uczestnik szkolenia z Gospodarowania odpadami

Potwierdzenie, a w zasadzie doprecyzowanie, niektórych tematów związanych z emisją do powietrza. Pani prowadząca posiada dużą wiedzę jak i praktykę którą trudno zastąpić jest wiedzą książkową.

Uczestnik szkolenia z KOBIZE

Duża wiedza, z praktycznym naciskiem Pani prowadzącej. Wysoka interaktywność z grupą, dzięki czemu każdy miał szansę dowiedzieć się tego czego potrzebował. Często takie szkolenie to dużo suchej teorii, na szczęście w tym przypadku tak nie było.

Uczestnik szkolenia z KOBIZE

Profesjonalnie poprowadzone szkolenie, prowadząca potrafiła dostarczyć informację (również wynikającą z pytań) w sposób zrozumiały, poparty przykładami.

Uczestnik szkolenia z Prawa ochrony środowiska

Dzięki indywidualnemu podejściu JGT zostało stworzone szkolenie połączone z sesjami między dniami warsztatowymi, które wymuszało na nas wdrażanie w praktykę przerabianego teoretycznie materiału. To była bezcenna korzyść dla naszej organizacji.

Uczestnik szkolenia z Kontroli zarządczej

Najbardziej w szkoleniu podobała mi się dynamika pracy z grupą. Trener w sprawny sposób połączył kawał skomplikowanej (i wydającej się na początku nudną) teorii z dyskusją z uczestnikami, wplatając też kilka ćwiczeń, które rozruszały nas i były jakby metaforą przerabianego materiału - dzięki czemu byliśmy skoncentrowani na zajęciach i łatwiej było przyswoić najważniejsze kwestie.

Uczestnik szkolenia z Kontroli zarządczej

Profesjonalne przekazanie konkretnej wiedzy (często na przykładach), wiedza trenera, dokładne trzymanie się harmonogramu, w tym wyznaczonych przerw w szkoleniu.

Uczestnik szkolenia z PUESC i SENT

Konkretne i przejrzyste komunikaty, prowadząca doceniała pracę grupy, po szkoleniu czuję motywację do samorozwoju.

Uczestnik szkolenia z Obsługi klienta w urzędzie

Przygotowanie merytoryczne prowadzącego, odnoszenie się do zadanych w ankiecie pytań/problemów, udzielanie konkretnych odpowiedzi.

Uczestnik szkolenia z Taksonomii UE

Styl Pana Prowadzącego!! Super!! Aktywne udzielanie informacji przez prowadzącego na zadawane pytania, jak również wyjaśnianie wszystkich przypadków dotyczących zamówień publicznych.
 

Uczestnik szkolenia z Zamówień publicznych na dostawy i usługi informatyczne

Najbardziej podobał mi się przekaz wiedzy, którą posiada pani prowadząca, jej podejście do każdego uczestnika. Jak dla mnie prowadząca to skarbnica wiedzy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Zarówno teoria jak i praktyka była bardzo różnorodna, przez co człowiek chłonął wiedzę jak gąbka. Dziękuję :)

Uczestnik szkolenia z Zarządzania zespołem

Wyjaśnienie zagadnień bardzo jasno, podając przykłady bardzo przydatne, na żywym organizmie, co ułatwia pracę z aplikacją. Dużo podpowiedzi, jak agregować dane wykorzystywane w raportach.

Uczestnik szkolenia z KOBIZE

Podejście do zagadnienia, angażowanie uczestników do interakcji, oraz odniesienia do istniejących rozwiązań w innych organizacjach. Bardzo ważne przy tego typu zagadnieniach jest wskazanie istniejących trendów i rozwiązań.

Uczestnik szkolenia z Kontroli zarządczej

Płynne, jasne i logiczne wyjaśnienia zagadnień budzących wątpliwości. Kontakt prowadzącego, odpowiadanie na pytania bardzo szybko. Wiedza w przekazana w sposób rewelacyjny, bez konieczności notowania, wszystko zostaje w głowie.

Uczestnik szkolenia z Odpadów medycznych

Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia przez prowadzącą, która w bardzo wyczerpujący sposób odpowiadała na wszystkie pytania, upewniając się za każdym razem że temat został na pewno zrozumiany, przez pytającego.

Uczestnik szkolenia z Transgranicznego przemieszczania odpadów

Wiedza, sposób prowadzenia szkolenia przez prowadzącą, w pełni profesjonalna postawa, prezencja, naturalny sposób mówienia, dykcja, całokształt prowadzenia bardzo profesjonalny, a jednocześnie naturalny - podawanie przykładów z życia - kierowanie pytań do ogółu, a nie do konkretnych osób, co często powoduje stres i niekomfortową atmosferę - świetne materiały szkoleniowe.

Uczestnik szkolenia z Funduszy unijnych

Jasne i klarowne przedstawienie zagadnień. Nie pomijanie odpowiedzi na pytania uczestników, wręcz merytoryczne odpowiadanie na nie od razu po zadaniu pytania bądź przedstawieniu danego kazusu.

Uczestnik szkolenia z Procesu budowlanego

Liczne przykłady, profesjonalizm wykładowcy, podejście do tematu poza utartymi schematami.

Uczestnik szkolenia z Windykacji

Ogromna wiedza prowadzącego przekazywana w bardzo przystępny sposób, ciekawe przykłady z praktyki i duże poczucie humoru prowadzącego stworzyło bardzo przyjemną atmosferę na szkoleniu

Uczestnik szkolenia z KPA

Przygotowanie szkolenia (przesłanie dużo wcześniejsze materiałów, pomoc w trakcie szkolenia, uzupełnianie materiałów na bieżąco) - jest to najlepiej przygotowane szkolenie online na jakim byłam. Przygotowanie prowadzącego - niesamowita wiedza, rzadko zdarza się, aby prowadzący potrafił odpowiedzieć na każde pytanie uczestników szkolenia.

Uczestnik szkolenia z Reklamacji, rękojmi, gwarancji

Sposób przedstawiania problemów przez prowadzącą, której podejście powoduje, że przestajemy się bać tych trudnych zagadnień i "idziemy z Nią na spacerek", żeby sklasyfikować jakąś mieszaninę. Tłumaczy w przystępny sposób, także już nie boimy się tych tematów. Z prowadzącą jest: patrzcie to jest proste, trzeba tylko zwrócić uwagę na parę rzeczy, a nie: patrzcie jakie trudne. Za to Ją uwielbiam i będę polować na kolejne szkolenia.

Uczestnik szkolenia z Klasyfikacji i oznakowania chemikaliów

Bardzo dobre przygotowanie prowadzącego i wprowadzenie super atmosfery. Wiele się dowiedziałam i na pewno wykorzystam tę wiedzę.

Uczestnik szkolenia z Efektywnej komunikacji

Bardzo profesjonalne przygotowanie tematu. Całościowe pokazanie funkcjonowania stresu w organizmie, bardzo przydatne ćwiczenia praktyczne oraz materiały. Bardzo dobra atmosfera, brak dystansu wykładowcy do uczestników.

Uczestnik szkolenia z Radzenia sobie ze stresem

Prowadząca szkolenie była rewelacyjna, świetna wiedza merytoryczna, chętna do odpowiedzi na pytania, otwarta, nieoceniająca. Bardzo pozytywny odbiór szkolenia, wg mojej opinii głównie z uwagi na osobę Pani Sędzi prowadzącej szkolenie.

Uczestnik szkolenia z Postępowania egzekucyjnego

Prowadzenie i praktyka. Jestem zachwycona tym, że szkolenie prowadzone było przez osobę z dużym doświadczeniem.

Uczestnik szkolenia z Gospodarowania odpadami

Przede wszystkim trenerka mówiła ciekawe, co w przypadku szkoleń online jest sztuką. Prowadzone wartko, ale nie za szybko. Przy udzielaniu odpowiedzi na pytania widoczna była praktyczna wiedza. Nie nudziłam się.

Uczestnik szkolenia z Prawa budowlanego