Szkolenia w Poznaniu

Zapraszamy na szkolenia do Poznania. Tematyka - raporty do KOBIZE i gospodarka odpadami, windykacja należności. Do naszych usług zaliczyć można szkolenia dla pracowników firmy, administracji publicznej oraz organizacji. Oferta JGT (cała dostępna w menu strony) to szkolenia o zakresie tj. coaching, wzmacnianie kompetencji, nowe szkolenia menadżerskie z zarządzania czy z zarządzanie projektem. Zakres każdego szkolenia podany jest na stronie. Istnieje też możliwość pobrania zakresu - z menu plików po lewej stronie. Współpraca z JGT to budowanie jakości pracy pracowników Twojej firmy, prowadzone przez doświadczowych wykładowców stosujących skuteczne metody. Doświadczenie prowadzących poparte jest certyfikaty i wieloletnią pracę.

Poznaj nasze oferty szkoleń, wybierz je z bogatej oferty zajęć i zapisz się na szkolenie już dziś! JGT to odpowiedź na potrzeby rynku pracy!

Tagi: szkolenia poznań, szkolenia otwarte w poznaniu, szkolenia dla firm poznań, szkolenia dla firm poznań

Czytaj więcej
Zwiń
Szkolenia w Poznaniu 10

Windykacja należności - postępowanie sądowe i komornicze. Zmiany przepisów od 01.01.2019 i ich praktyczne skutki.

POZNAŃ, 21-22.03.2019
Warszawa, 11-12.04.2019
W dniu 1 stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy nowych ustaw: o kosztach komorniczych i o komornikach sądowych, a także pakiet rozporządzeń wykonawczych do tych ustaw.

Zarządzanie czasem - jak skutecznie planować pracę własną i osiągać wyznaczone cele

Poznań, 25-26.03.2019
Szkolenie pomoże zwiększyć wydajność i efektywność osobistą, nauczy planować a następnie działać zgodnie z planem.

Windykacja międzynarodowa - odzyskiwanie należności od dłużników przebywających za granicą.

POZNAŃ, 28-29.03.2019
Warszawa, 06-07.06.2019
Jakie są możliwości dochodzenia należności, gdy dłużnik przebywa za granicą? Dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie windykacji w firmach i w urzędach.

Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym i negocjacyjnym.

POZNAŃ, 04-05.04.2019
Warszawa, 09-10.05.2019
Szkolenie łączy prawne aspekty procesu windykacji z aspektami "miękkimi" - zasady prowadzenia rozmów z dłużnikami oraz ćwiczenia. Dla osób zajmujących się windykacją, które mają kontakt z dłużnikami.

Zmiana ustawy o odpadach, zmiany w opłatach, raporty KOBIZE. Przepisy i praktyka w 2019 roku.

POZNAŃ, 04-05.04.2019
Proponujemy Państwu szkolenie, którego celem jest szczegółowe wyjaśnienie wątpliwości i problemów pojawiających się w związku z licznymi zmianami przepisów w obszarze ochrony środowiska.

Negocjacje w biznesie

Poznań, 09-10.04.2019
Szkolenie będzie pomocne w nauczeniu się świadomego negocjowania, od przygotowania się do rozmów, poprzez umiejętne prowadzenie negocjacji aż do wygranej, przy jednoczesnym budowaniu i utrzymaniu wartościowych relacji z partnerami biznesowymi.

Zarządzanie zespołem - warsztaty doskonalenia umiejętności menedżerskich

Poznań, 15-16.04.2019
Jak budować autorytet, skutecznie delegować zadania oraz motywować zespół do działania w duchu współpracy.

Techniki sprzedaży

Poznań, 13-14.05.2019
Sprzedaż to motor każdego biznesu. To gwarant przychodu, przetrwania i rozwoju. To furtka do zmian, postępu, wzrostu i… spokojnego życia. To szkolenie pomoże Ci sprzedawać więcej, lepiej i efektywniej.

Prowadzenie skutecznych rozmów windykacyjnych - warsztaty

POZNAŃ, 21-22.05.2019
Zajęcia typowo warsztatowe - ćwiczenia stanowią 75% czasu szkolenia. Dla wszystkich osób, które chciałyby podnieść swoją skuteczność w prowadzeniu rozmów windykacyjnych i wywieraniu wpływu na decyzje dłużników.

Komunikacja perswazyjna w praktyce

Poznań, 27-28.05.2019
Jak przekonać innych do swoich racji, jak sprawić, by zachowali się w określony sposób, na którym nam zależy? Na szkoleniu nauczymy prowadzenia komunikacji w świadomy i etyczny sposób umożliwiający osiąganie założonych celów.