Szkolenia w Poznaniu

Zapraszamy na szkolenia do Poznania. Tematyka - raporty do KOBIZE i gospodarka odpadami, windykacja należności. Do naszych usług zaliczyć można szkolenia dla pracowników firmy, administracji publicznej oraz organizacji. Oferta JGT (cała dostępna w menu strony) to szkolenia o zakresie tj. coaching, wzmacnianie kompetencji, nowe szkolenia menadżerskie z zarządzania czy z zarządzanie projektem. Zakres każdego szkolenia podany jest na stronie. Istnieje też możliwość pobrania zakresu - z menu plików po lewej stronie. Współpraca z JGT to budowanie jakości pracy pracowników Twojej firmy, prowadzone przez doświadczowych wykładowców stosujących skuteczne metody. Doświadczenie prowadzących poparte jest certyfikaty i wieloletnią pracę.

Poznaj nasze oferty szkoleń, wybierz je z bogatej oferty zajęć i zapisz się na szkolenie już dziś! JGT to odpowiedź na potrzeby rynku pracy!

Tagi: szkolenia poznań, szkolenia otwarte w poznaniu, szkolenia dla firm poznań, szkolenia dla firm poznań

Czytaj więcej
Zwiń
Szkolenia w Poznaniu 5

Telefoniczna sprzedaż i obsługa klienta - jak to robić efektywnie

Poznań, 04-05.11.2019
Jak rozmawiać, by być skutecznym, jakich błędów nie popełniać, jak być wiarygodnym partnerem dla naszego klienta. Warsztaty dla wszystkich osób, które pracują w bezpośrednim kontakcie z klientami.

Skuteczna windykacja należności w aspekcie prawnym i negocjacyjnym.

Poznań, 04-05.11.2019
Warszawa, 18-19.12.2019
Szkolenie łączy prawne aspekty procesu windykacji z aspektami "miękkimi" - zasady prowadzenia rozmów z dłużnikami oraz ćwiczenia. Dla osób zajmujących się windykacją, które mają kontakt z dłużnikami.

Techniki finalizacji sprzedaży

Poznań, 06.11.2019
Jak budować partnerską relację z klientem, w której klient nie ma poczucia, że jest na niego wywierana presja, ale odbiera postawę handlowca jako partnerską i wspierającą w podjęciu decyzji o zakupie.

Prowadzenie skutecznych rozmów windykacyjnych - warsztaty

Poznań, 19-20.11.2019
Warszawa, 03-04.12.2019
Zajęcia typowo warsztatowe - ćwiczenia stanowią 75% czasu szkolenia. Dla wszystkich osób, które chciałyby podnieść swoją skuteczność w prowadzeniu rozmów windykacyjnych i wywieraniu wpływu na decyzje dłużników.

Zmiana ustawy o odpadach, zmiany w opłatach, raporty KOBIZE. Przepisy i praktyka w 2019 i 2020 roku.

POZNAŃ, 09-10.12.2019
Proponujemy Państwu szkolenie, którego celem jest szczegółowe wyjaśnienie wątpliwości i problemów pojawiających się w związku z licznymi zmianami przepisów w obszarze ochrony środowiska.